Tydzień Języków Obcych.
W dniach od 23 do 27 października obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Języków Obcych. Uczniowie klas 1-3 poznawali podstawowe informacje dotyczące Wielkiej Brytanii oraz innych krajów anglojęzycznych, a także sami dzielili się swoją wiedzą. Na zakończenie zajęć dzieci wykonały flagi poszczególnych krajów anglosaskich.
Uczniowie klas 4-7 mieli okazję wykonać plakaty dotyczące sławnych postaci z krajów anglo- i niemieckojęzycznych, a także wziąć udział w konkursie języka angielskiego „101 słów”, dyktandzie z j. angielskiego oraz teście znajomości kultury krajów anglosaskich.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!