Szkolny konkurs ekologiczny
WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO
5 czerwca 2024 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom szkolnego konkursu ekologicznego pod hasłem: „Przedmiot użytkowy z surowców wtórnych”.
Komisja konkursowa wyłoniła laureatów:
1 miejsce: Maja Woźniak, kl. 4b
2 miejsce: Ignacy Domański, kl.4a i Franciszek Lipiński, kl. 4b
3 miejsce: Kamil Pasztor, kl. 4a i Jakub Wołkowski, kl. 4a
Wyróżnienie: Borys Górecki, kl. 4b, Witold Gołębiewski, kl. 4b, Marcel Górecki kl. 6b,
Zofia Jasińska, kl. 7b, Dawid Paduch, kl. 7a
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom za przygotowanie pięknych i pomysłowych prac konkursowych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!