Szkolenie nauczycieli z wykorzystania Kart Grabowskiego
Nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w szkoleniu poświęconym wykorzystaniu Kart Grabowskiego w edukacji matematycznej. Podczas zajęć poznali gry logiczne oraz praktyczne sposoby wspierania nauki dodawania i odejmowania, tabliczki mnożenia oraz ułamków.
Szkolenie dostarczyło wielu inspiracji do prowadzenia angażujących lekcji matematyki poprzez zabawę, rozwijających logiczne myślenie, koncentrację i aktywność uczniów. Zdobyte umiejętności będą wykorzystywane podczas codziennej pracy dydaktycznej.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!