"Stop przemocy rówieśniczej"
II miejsce dla klasy 4b w konkursie „Stop Przemocy Rówieśniczej"!
Z ogromną radością informujemy, że uczniowie klasy 4b ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie zdobyli II miejsce w miejskim konkursie „Stop Przemocy Rówieśniczej".
Nagrodzony projekt był efektem wspólnej pracy, zaangażowania i refleksji nad tym, jak budować relacje oparte na szacunku, życzliwości i wzajemnym wsparciu. Cieszymy się, że tak ważny temat spotkał się z uznaniem jury.
W nagrodę uczniowie otrzymali voucher do Kina Odeon, który z pewnością wykorzystają podczas wspólnego wyjścia klasowego.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom klasy 4b oraz dziękujemy osobom, które wspierały nas podczas realizacji projektu. Jesteśmy dumni, że młodzi ludzie chcą głośno mówić „NIE" przemocy i pokazywać, że empatia oraz szacunek mają ogromną wartość.
#SP1Sochaczew #StopPrzemocyRówieśniczej #SukcesUczniów #Klasa4b #RazemPrzeciwPrzemocy #DumaSzkoły

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!