Halo Mazury - wycieczka klas 7a, 7b i 8b
W dniach 27-29 maja uczniowie kl. 7a, 7b oraz 8b uczestniczyli w wycieczce rekreacyjnej w Halo Mazury – ośrodku aktywnego wypoczynku położonym na terenie Welskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu Jeziora Lidzbarskiego.
Podczas pobytu uczniowie brali udział w licznych zajęciach sportowych, integracyjnych i rekreacyjnych. Do ich dyspozycji były m.in. ścianka wspinaczkowa, boiska sportowe, sale multimedialne oraz strefy rekreacyjne na świeżym powietrzu. Program wyjazdu sprzyjał rozwijaniu samodzielności, współpracy w grupie oraz aktywnemu spędzaniu czasu w otoczeniu przyrody.
Pobyt przebiegał w bezpiecznych warunkach na ogrodzonym i monitorowanym terenie przeznaczonym wyłącznie dla dzieci i młodzieży. Uczniowie mieli okazję nie tylko uczestniczyć w ciekawych aktywnościach, ale również integrować się z rówieśnikami oraz zdobywać nowe doświadczenia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!