Rozmawiamy o niepełnosprawnościach sensorycznych w klasach I i III
Uczniowie klas Ib oraz IIIb w ramach realizacji Ogólnopolskiego projektu edukacyjno - społecznego "Każdy inny - wszyscy równi" wzięli udział w zajęciach, w czasie których został im przybliżony temat niepełnosprawności sensorycznych. Uczniowie zapoznawali się z alfabetem Braille'a, poznawali podstawowe zwroty w języku migowym. Było to dla nich ciekawe doświadczenie, które na długo zostanie w ich pamięci.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!