Projekt "Higiena cyfrowa"
W ubiegłym tygodniu nasza szkoła zakończyła ogólnopolski projekt „Higiena cyfrowa” 2025.
Celem projektu jest promowanie świadomego, bezpiecznego i zrównoważonego korzystania z technologii cyfrowych. Projekt promuje rozwijanie kompetencji cyfrowych, kształtowanie zdrowych nawyków w świecie online a także budowanie równowagi między życiem w sieci i życiem w świecie rzeczywistym.
Udział w inicjatywie to kolejny krok naszej szkoły w kierunku nowoczesnej i odpowiedzialnej edukacji, która odpowiada na wyzwania współczesnego świata.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie w projekcie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!