Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie

Podziękowanie za zbiórkę dla zwierząt

Ocena 0/5

Droga społeczności szkolna!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę dla zwierząt!

Wasze wielkie serca i dobroć sprawiły, że udało się zebrać  – karmę, koce i zabawki 

Z radością informujemy, że za środki pozyskane z kiermaszu szkolnego zostaną zakupione preparaty przeciw pasożytom dla zwierząt.

Wszystkie zebrane rzeczy zostaną przekazane Fundacji Kundelek i Fundacji „Kudłaci Przyjaciele Marty”, które każdego dnia pomagają potrzebującym zwierzętom.

Dzięki Wam wiele psich i kocich ogonków będzie miało pełne brzuszki i ciepłe miejsce do spania!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności