Podziękowanie za zbiórkę dla zwierząt
Droga społeczności szkolna!
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę dla zwierząt!
Wasze wielkie serca i dobroć sprawiły, że udało się zebrać – karmę, koce i zabawki
Z radością informujemy, że za środki pozyskane z kiermaszu szkolnego zostaną zakupione preparaty przeciw pasożytom dla zwierząt.
Wszystkie zebrane rzeczy zostaną przekazane Fundacji Kundelek i Fundacji „Kudłaci Przyjaciele Marty”, które każdego dnia pomagają potrzebującym zwierzętom.
Dzięki Wam wiele psich i kocich ogonków będzie miało pełne brzuszki i ciepłe miejsce do spania!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!