Pierwsze spotkanie Samorządu Uczniowskiego
Wczoraj odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Samorządu Uczniowskiego. Pani Dyrektor wraz z Panią Wicedyrektor wręczyły powierzenia przewodniczącej, zastępcy przewodniczącej oraz sekretarzowi. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze i było niezwykle owocne — mamy mnóstwo pomysłów na działania, które wkrótce zaczniemy realizować!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!