Dzień Szczęścia
Wczoraj, w ramach Tygodnia Szczęścia, obchodziliśmy szkolny Dzień Szczęścia. Nasze uczennice rozdawały przechodniom – i nie tylko – naklejki z czterolistną koniczyną oraz dobrym słowem na poprawę dnia. Uśmiechy, które wywołały, były najlepszym dowodem na to, że dobro naprawdę wraca.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!