Pasowanie na czytelnika - klasa 1a
5.11 w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość – Pasowanie na czytelnika uczniów klasy 1a!
To ważny moment w życiu każdego młodego czytelnika, symboliczny początek pięknej przygody z książką.
Specjalnie dla pierwszoklasistów starsi uczniowie przygotowali przedstawienie, które wprowadziło wszystkich w magiczny świat literatury i pokazało, jak niezwykła może być przygoda z czytaniem.
Uroczystość poprowadziły nasze bibliotekarki – pani Barbara Krasuska oraz pani Iwona Ochman, które z ogromnym zaangażowaniem dbają o rozwijanie czytelnictwa wśród uczniów.
W wydarzeniu uczestniczyli również:
pani Katarzyna Orzelska – dyrektor szkoły
pani Aneta Maciejewska-Grzelak – przedstawicielka Rady Rodziców
pan Paweł Kopa – przedstawiciel Rady Rodziców
Serdecznie gratulujemy naszym najmłodszym czytelnikom i życzymy, aby książki towarzyszyły Wam każdego dnia, otwierając drzwi do nowych przygód i wyobraźni!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!