Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania
"29 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Został on ustanowiony z inicjatywy Polskiej Izby Książki w 2001r, a jego celem jest promowanie głośnego czytania dzieciom. Jest to wyjątkowa okazja, by wspólnie zanurzyć się w świat literatury i rozbudzić wyobraźnię najmłodszych."

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!