Dzień jabłka
Dzieci z klasy 0a wykonały zadanie z Międzynarodowego projektu edukacyjnego " Piękna Nasza Polska Cała" - Najlepsze, bo polskie - Dzień jabłka.
Dzieci dowiedziały się dlaczego warto jeść jabłka. Poznały różne odmiany oraz budowę tego owocu. Badaliśmy jabłko zmysłami poprzez dotyk, wzrok i smak. Wszystkie kolejne zabawy dotyczyły oczywiście jabłek.
Każdego dnia warto docenić ten wyjątkowy owoc - jego właściwości zdrowotne oraz wspaniały smak.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!