Obchody Dnia Niepodległości
Dnia 8 listopada 2024 roku uczciliśmy obchody kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę, pamiętając, że po 123 latach niewoli Rzeczpospolita wróciła na mapę świata.
Dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowane przez Panią Martę Przydworską - Nowak oraz Panią Małgorzatę Wójcik przygotowały występ, prezentując tańce oraz wiersze patriotyczne. Uczniowie klas starszych, przygotowani przez Panią Mileną Czubacką oraz Panią Iwonę Ochman, przypomnieli o drodze jaką przeszli Polacy, aby odzyskać niepodległość.
Dekorację na ten szczególny dzień przygotowała Pani Romana Koperska.
W ten sposób, staraliśmy się przekazać naszą wdzięczność za to, że żyjemy i mieszkamy w wolnym kraju oraz zapewnić o naszej pamięci o tych, którzy o tą wolność walczyli.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!