Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie

Mikołajkowe nocowanie w szkole klasy 5b

Ocena 0/5

MIKOŁAJKOWE NOCOWANIE W SZKOLE

Noc z 6 na 7 grudnia była dla uczniów z klasy 5b ciekawym wydarzeniem.

Z okazji Mikołajek uczniowie mogli spędzić noc w szkole.

Po zakwaterowaniu w bazie noclegowej na sali gimnastycznej, wszyscy udali się na lodowisko miejskie, aby spędzić miło czas na jeździe na łyżwach.

Po grach i zabawach na lodzie przyszedł czas na pizzę i gorącą czekoladę. W trakcie posiłku wszystkim towarzyszył dobry humor. Następnie cała klasa przeniosła się na halę sportową, gdzie chłopcy rozegrali mecze w piłkę nożną, a dziewczyny ćwiczyły układy czirliderek.

Po ćwiczeniach przyszedł czas na nocne zwiedzanie szkoły, film o tematyce świątecznej i wieczorne rozmowy.

Składamy podziękowania wszystkim rodzicom, którzy zadbali o pyszne przekąski, kanapki oraz napoje.

Jolanta Mróz

Galeria zdjęć

lodowisko
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności