Mikołajkowe nocowanie w szkole klasy 5b
MIKOŁAJKOWE NOCOWANIE W SZKOLE
Noc z 6 na 7 grudnia była dla uczniów z klasy 5b ciekawym wydarzeniem.
Z okazji Mikołajek uczniowie mogli spędzić noc w szkole.
Po zakwaterowaniu w bazie noclegowej na sali gimnastycznej, wszyscy udali się na lodowisko miejskie, aby spędzić miło czas na jeździe na łyżwach.
Po grach i zabawach na lodzie przyszedł czas na pizzę i gorącą czekoladę. W trakcie posiłku wszystkim towarzyszył dobry humor. Następnie cała klasa przeniosła się na halę sportową, gdzie chłopcy rozegrali mecze w piłkę nożną, a dziewczyny ćwiczyły układy czirliderek.
Po ćwiczeniach przyszedł czas na nocne zwiedzanie szkoły, film o tematyce świątecznej i wieczorne rozmowy.
Składamy podziękowania wszystkim rodzicom, którzy zadbali o pyszne przekąski, kanapki oraz napoje.
Jolanta Mróz

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!