Uśmiech świętego Mikołaja
AKCJA: „ UŚMIECH ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”
Na przełomie listopada i grudnia 2024 r. uczniowie z klasy 5b zorganizowali w naszej szkole charytatywną zbiórkę słodyczy.
Słodka niespodzianka była przekazana dla dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Chodakowie.
Uroczyste przekazanie słodkości odbyło się 5 grudnia 2024 r.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Rodziców, oraz delegacja uczniów klas I – III i IV – VIII.
Wszystkim ludziom dobrego serca bardzo dziękujemy.
Anna Koperska – opiekun samorządu uczniowskiego SP 1


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!