Medal Komisji Edukacji Narodowej
20 października w Auli Schumana Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Nauczycielka naszej szkoły - Pani Agnieszka Przygoda - Hućko, została uhonorowana Medalem Komisji Edukacji Narodowej.
Gratulujemy wyróżnienia oraz życzymy dalszych sukcesów w pracy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!