Szkolny konkurs ortograficzny.
9 października dwadzieścia jeden osób wzięło udział w etapie szkolnym konkursu ortograficznego. 19 października czworo przedstawicieli naszej szkoły: Kalina Ptasińska z kl.5b, Tran Dieu Linh z kl. 5b, Julia Pawlaczyk z kl. 7a oraz Dawid Paduch z kl. 7a uczestniczyło w X Powiatowym Konkursie Ortograficznym "Ortoludek". Zmagali się z bardzo trudnymi dyktandami. Pozostaje nam czekać na wyniki i trzymać kciuki.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!