„Listy do Ziemi”
Z radością informujemy, że nasza szkoła wzięła udział w wyjątkowej, ogólnopolskiej akcji ekologicznej „Listy do Ziemi”. To była dla nas nie tylko lekcja przyrody, ale przede wszystkim niesamowita przygoda bogata w emocje i ważne refleksje.
Uczniowie klasy 6A i 6B przygotowali z tej okazji piękne plakaty i listy pełne troski o naturę. Nasze prace nie trafiły jednak do szuflady! Powędrowały do naszych placówek partnerskich: Szkoły Podstawowej nr 114 w Łodzi oraz Szkoły Podstawowej nr 209 im. Hanki Ordonówny w Warszawie.
Świadomość, że w innych miastach są rówieśnicy, którym tak samo jak nam zależy na losach Ziemi, daje nam ogromną motywację do dalszego działania!
Z tego miejsca przesyłamy gorące, ekologiczne pozdrowienia dla wszystkich uczestników akcji oraz dla naszych kolegów i koleżanek z Łodzi i Warszawy.
Trzymajcie się ciepło, działajcie z energią i wspólnie dbajmy o Ziemię!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!