KOSZYKÓWKA
KOSZYKÓWKA
W dniu 18 października 2023 r. w naszej szkole odbyły się zawody sportowe - eliminacje do Powiatowych Zawodów w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców.
Drużyna dziewcząt z SP 1 rozegrała mecz z zespołem z SP 6. Dziewczyny z naszej szkoły w składzie: Nadia Dmoch, Natalia Rosłoniak, Anna Kubiak, Natalia Kowalska, Maja Krysiak, Weronika Pietruszewska z klasy 6b oraz Julia Kopa, Maja Kubiszewska i Weronika Modrak z klasy 6a zwyciężyły 30: 4 i zapewniły sobie udział w rozgrywkach powiatowych.
Drużyna chłopców z SP 1 zagrała dwa mecze z SP 2 oraz SP 6. Chłopcy w składzie Kacper Paradowski z klasy 5b, Kacper Bobryk, Jakub Krzyżaniak, Marcel Zieliński, Adam Markiewicz, Mikołaj Pindor, Jan Felczak, Pszonczenko Aleks, Franciszek Pietrzyk, Hubert Wasilewski z klasy 6a wygrali mecz z SP 6 natomiast drużyna z SP 2 okazała się silniejsza.
Ostatecznie zespół chłopców z SP 1 również zapewnił sobie udział w zawodach powiatowych.
Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Jolanta Mróz, Arkadiusz Sobieraj


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!