Konkurs powiatowy "Mistrz Języka Polskiego"
Sześć uczennic naszej szkoły dnia 20 lutego 2026r. uczestniczyło w uroczystości podsumowania konkursu powiatowego "Mistrz Języka Polskiego". Nasze laureatki: - w kat. kl. IV: Zuzanna K. - wyróżnienie, - w kat. kl. V-VI - Maria D. - II Wicemistrz Języka Polskiego, w kat. kl. VII-VIII - Kalina P. - Mistrz Języka Polskiego. Tegoroczna uroczystość była również okazją do spotkania z autorytetem w dziedzinie językoznawstwa panem profesorem Jerzym Bralczykiem, który zaszczycił zebranych wykładem na temat poprawności językowej i zmian zachodzących we współczesnej polszczyźnie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!