I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej w Szkole Podstawowej Nr 1
05 grudnia 2025 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 odbył się I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej klas 4–6!
Rywalizacja była niezwykle wyrównana, emocje sięgały zenitu, a zawodnicy pokazali ogromne zaangażowanie i sportowego ducha.
Najważniejsze jednak, że wszyscy świetnie się bawili, wspierali swoje drużyny i stworzyli fantastyczną, świąteczną atmosferę!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i kibicom za wspaniały dzień pełen uśmiechów i sportowych wrażeń!
Nasz Turniej wspierali: Rady Rodziców przy SP 1 oraz Gospodarstwo Sadownicze „Tęczowy Ogród” za co serdecznie dziękujemy.
Do zobaczenia na kolejnej edycji!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!