W klasie Ia obchodziliśmy Dzień Żelków. Dzieci najpierw poznały historię ulubionych przysmaków, następnie wspólnie zrobiły zdrowszą wersję żelków. Oczywiście na koniec odbyła się wielka uczta żelkowa :)
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!