Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
W klasie Ia obchodziliśmy Dzień Żelków. Dzieci najpierw poznały historię ulubionych przysmaków, następnie wspólnie zrobiły zdrowszą wersję żelków. Oczywiście na koniec odbyła się wielka uczta żelkowa :)
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!