Dzień śpiocha ;-)
W ramach tygodnia karnawałowego było u nas wesoło i kolorowo. Wszyscy, mali i duzi brali udział w zabawie. Dzień charytatywny, dzień bez plecaka, dzień szalonych fryzur i strojów, a piątek przebiegał pod hasłem Dnia Śpiocha :-)
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć klas 0-3.
Dobranoc ;-)


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!