Podsumowanie projektu „Szkolny zespół redakcyjny”
Podsumowanie projektu „Szkolny zespół redakcyjny”
Przedstawiamy efekty trzeciego i ostatniego etapu działania „Szkolny zespół redakcyjny” realizowanego przez klasy 7a i 7b w ramach projektu "Rozwijam się - program edukacyjny dla dzieci i dorosłych podregionu żyrardowskiego". Każda klasa została podzielona na cztery zespoły redakcyjne, które najpierw poznały realia życia w Polsce w czasach PRL. Dowiedzieliśmy się dużo o: wydarzeniach z kraju i ze świata; domu, szkole i sprawach na mieście; sporcie i motoryzacji oraz rozrywce i czasie wolnym. Potem była tematyczna wycieczka do Warszawy. A oto nasze dzieła - gazety przygotowane przez uczniów. Zapraszamy do lektury.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!