Dzień Pluszowego Misia
25 listopada obchodzony jest na całym świecie Dzień Pluszowego Misia. To święto zagościło w naszej szkole. Każda klasa uczciła ten dzień na swój sposób.
Dzieci przyniosły swoje pluszowe misie, wykonały pracę plastyczną ,, Z jakiej bajki jestem misiem?”, wykonały ,,misiową” maskę i mogły w niej chodzić po szkole oraz miały okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce z misiem. Było bardzo ,,misiowo”!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!