Bieg z okazji Święta Niepodległości.
Bieg z okazji Święta Niepodległości.
W dniu 11 listopada 2023 r. grupa 30 uczniów z naszej szkoły uczestniczyła
w 5 Sochaczewskim Biegu Niepodległości. Uczniowie klas 1-2 mieli do pokonania dystans 200 m, natomiast starsi zmierzyli się biegiem na 400m.
W kategorii dziewcząt kl.1-2 Julia Śmiałkowska z kl.2a zajęła drugie miejsce. Wszyscy uczniowie w koszulkach z orłem na piersi dobiegli do mety i zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i dyplomami. Uczniowie naszej szkoły byli najliczniejszą reprezentacją podczas tych zawodów i zostali nagrodzeni pamiątkowym pucharem.
Uczczenie Święta Niepodległości na sportowo dało dzieciom i rodzicom wielką radość oraz satysfakcję.
Skład naszej reprezentacji:
Popowski Jakub kl.1a,Popowska Gabriela kl.1b,Frelek Nikola kl.1b,Haba Julia kl.1b,Lipiński,Wiktor kl.2a,Jakimiuk Stanisław kl.2a,Śmiałkowska Julia kl.2a,Woźniak Iga kl.2a,Sajdak Marcel kl.2a,Godosz Zofia kl.2b,Kamińska Oliwia kl.2b,Haba Hubert kl.4b,Lipiński Franciszek kl.4b,,Kamiński Jakub kl.4b,Woźniak Maja kl.4b,Frelek Izabela kl.4b
Godosz Maria kl.4b,Olejniczak Blanka kl.4b,Górecki Borys kl.4b,Unisławska Lena kl.4b,Gołębiewski Witold kl.4b,Karina Sajdak kl.4b,Dąbrowska Zofia kl.4b,Lot Antoni kl.4b,Fabjańczyk Maciej kl.4b,Michalak Szymon kl.4b.
Jolanta Mróz


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!