Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych
3 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami.
Uczniowie klasy IVb wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez nauczycielkę współorganizującą proces kształcenia, w czasie których poruszane były takie zagadnienia jak: "Co to jest niepełnosprawność?", "Jakie są rodzaje niepełnosprawności?". Najwięcej emocji wywołały zajęcia praktyczne, w czasie których uczniowie doświadczali jaką trudność sprawia wielu osobom poruszanie się i wykonywanie codziennych czynności.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!