Dzień marzyciela
Czy warto marzyć?
Dzień Marzyciela w świetlicy szkolnej
9 września w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Dzień Marzyciela. Tego dnia dzieci mogły podzielić się swoimi marzeniami z innymi.
Wszystko zaczęło się od wysłuchania wiersza Juliana Tuwima pt.: "Dyzio marzyciel". Dzieci rozmawiały o tym, co to są marzenia, kto to jest marzyciel, o czym marzą dzieci. W swojej wyobraźni tworzyły słodkie obrazy podczas relaksu w strefie wypoczynku przy utworze Marzenie - Roberta Schumanna.
Tego dnia wszyscy bujali w obłokach. Tworzyli rysunkowe dzieła - każdy uczeń przedstawił w formie plastycznej swoje marzenie.
Po miłych zajęciach nadszedł czas na zabawy ruchowe na hali sportowej.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!