Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025
453 uczniów w 16 oddziałach i dwóch zerówkach rozpoczęło nowy rok szkolny naszych progach. Dyrektor Małgorzata Gorgis przywitała wszystkich serdecznie życząc dobrej, owocnej nauki.
To szczególny rok dla placówki, ponieważ po raz pierwszy od wielu lat szkoła ma wszystkie klasy, od pierwszej do ósmej.
Samorząd miejski na uroczystości reprezentowała dyrektor Miejskiego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Danuta Szewczyk-Kozłowska.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!