Dzień kobiet w 0a
W oddziale 0a świętowaliśmy Dzień Kobiet w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Chłopcy pamiętali o swoich koleżankach i przygotowali dla nich wyjątkową niespodziankę.
Dziewczynki otrzymały drobne upominki, a chłopcy z zaangażowaniem odśpiewali dla nich gromkie „100 lat”, wywołując wiele uśmiechów i radości.
Był to dzień pełen serdeczności, życzliwości i wspólnego świętowania.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!