Awans drużyn dziewcząt i chłopców do powiatowych zawodów w mini piłce ręcznej
W piątek 21 lutego 2025 r. nasza szkoła była organizatorem ELIMINACJI DO POWIATOWYCH ZAWODÓW W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZAT I CHŁOPCÓW.
Turniej otworzyła Pani Dyrektor Małgorzata Gorgis, która życzyła wszystkim zawodnikom sportowej rywalizacji w duchu zasady fair play. Podkreśliła również jak ważna jest aktywność fizyczna, szacunek dla drugiego człowieka i kształtowanie charakteru poprzez sport.
W turnieju wzięło udział osiem zespołów : 4 drużyny dziewcząt oraz 4 drużyny chłopców z SP 2, SP 6, SP 7 oraz SP 1. Zawody zostały rozegrane w systemie „ każdy z każdym”.
Po bardzo zaciętej rywalizacji do Zawodów Powiatowych w kategorii dziewcząt awansowały drużyny z SP 1 i SP 7, natomiast w kategorii chłopców drużyny z SP 1 oraz SP 6.
Skład drużyny dziewcząt:
klasa 6a – Anna Brzozowska, Laura Grzelak, Weronika Szymańska, Yeva Tanchyk
klasa 6b – Jeżak Malwina, Kitlińska Laura, Korchyk Ija, Lot Aleksandra, Ptasińska Kalina, Sokołowska Roxanne, Tran Dieu Linh
Skład drużyny chłopców:
Klas 6a – Ciszewski Kacper, Kruszyński Kacper, Paduch Jakub, Paniewski Dawid, Zakrzewski Igor
klasa 6b - Adamczyk Jakub, Czerwiński Cezary, Gasik Adrian, Gasik Mateusz, Kopyciński Jan, Szmagała Michał, Paradowski Kacper
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Jolanta Mróz i Arkadiusz Sobieraj

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!