7 Sztafetowy Bieg Z Okazji Święta Konstytucji 3 Maja
29 kwietnia 2025 r. na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego odbył się VII Sztafetowy Bieg z okazji Święta Konstytucji 3 maja.
Celem biegu tradycyjnie jest upamiętnienie Konstytucji 3 Maja, promocja aktywności fizycznej wśród młodzieży, współzawodnictwo sportowe i popularyzacja biegania na świeżym powietrzu.
Zanim zawodnicy przystąpili do rywalizacji, wszyscy wspólnie odśpiewali hymn Polski. Ważnym elementem inauguracji biegu była runda honorowa, którą poprowadził znany maratończyk, Bogusław Ksyna.
Naszą szkołę reprezentowali: Anna Kubiak 7b, Michalina Jarlińska 7b, Julia Kopa 7a, Aleksandra Litwinczuk 8a, Aleksandra Badowska 8a, Zuzanna Osiecka 8a, Jakub Krzyżaniak 7a, Marcel Zieliński 7a, Igor Bogdański 8a, Dawid Paduch 8a, Szymon Łopaciński 8a, Jan Paciorkowski 8a
Po zaciętej walce sztafeta z SP 1 zajęła 5 miejsce i otrzymała puchar.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Jolanta Mróz i Arkadiusz Sobieraj

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!