Pasowanie na ucznia 2023/2024
W dniu 26.10.2023 r. w szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II miała miejsce niezwykła uroczystość. Uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie pasowani na ucznia w obecności całej społeczności szkolnej i zaproszonych gości. Dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany przez wychowawców klas pierwszych Panią Anetę Sompor oraz Panią Aleksandrę Pączek. Następnie wszystkie "pierwszaki" przystąpiły do ślubowania. W uroczystości wzięli udział Pani Dyrektor Małgorzata Gorgis, Pani Wicedyrektor Katarzyna Kozłowska, Zastępca Burmistrza Miasta Sochaczew Pan Marek Fergiński, Pani Dyrektor Miejskiego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Danuta Szewczyk-Kozłowska oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Anna Góreczna. Wszystkim uczniom klas pierwszych składamy gorące gratulacje i życzymy samych sukcesów.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!