Zaprzyjaźnij się z teatrem
27 marca 2026 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru biblioteka szkolna zorganizowała dla klas IV - V konkurs z ,,Wiedzy o teatrze” oraz dla klas VI – VII konkurs ,,Magia teatru". Wzięło w nim udział 20 uczniów którzy odpowiadali na pytania związane z teatrem, rozwiązywali krzyżówkę, projektowali afisz teatralny.
Najlepiej test napisali :
wśród klas IV-V :
I miejsce Jan Lasocki kl. 5a,
II miejsce Julia Dylik kl. 5b,
III miejsce Maria Głuchowska kl.4a
wśród klas VI–VII:
I miejsce Zoja Trzcińska kl. 7b,
II miejsce Maria Dylik kl. 6a,
III miejsce Kalina Ptasińska kl. 7b
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody oraz słodycze . Pozostali uczestnicy dyplomy za udział i słodkie co nieco. Dziękujemy za wspólną zabawę.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!