Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji WOŚP
16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji organizujemy rekord w udzielaniu pierwszej pomocy. Naszym celem jest wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy.
W 2019 roku w akcji wzięło udział 150 560 osób w 1 380 instytucjach. Jak będzie w tym roku? To zależy od Was!
Bicie rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy odbędzie się 16.10.2025 od godziny 12:00 do godziny 12:30
Spotykamy się w sali gimnastycznej o godz. 11.45, gdzie wysłuchamy krótkiego instruktarz o przebiegu akcji.
Startujemy o godzinie 12.00
Ustawiamy się w kolejce do fantoma. Mamy ich 4.
Przy każdym będzie stał nauczyciel liczący osoby i mierzący czas.
Pompujemy jedną minutę i dokonujemy zmiany uczestnika.
Pomocy musi udzielić 100 osób. Mamy na to pół godziny.
Pomóż nam.
Zgłoszenia chętnych do bicia rekordu przyjmowane są do środy (15.10.25) do p. Małgorzaty Adamczyk.
Zapraszamy również rodziców i przyjaciół szkoły.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!