Zajęcia profilaktyczne "Dbamy o dobrą zabawę"
Uczniowie klasy 3a zrealizowali zajęcia profilaktyczne pt. „Dbamy o zdrową zabawę”, których celem było pokazanie, że czas wolny można spędzać na wiele różnych sposobów – bez komputera i multimediów, zgodnie z własnymi zainteresowaniami i tym, co sprawia radość.
Zajęcia odbyły się w formie teatrzyku z elementami dramy – scenę przygotował nauczyciel, a uczniowie wykorzystali wykonane wcześniej własnoręcznie pacynki, odgrywając krótkie scenki o zdrowej i bezpiecznej zabawie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!