X Powiatowy Konkurs Patriotyczny w Szkole Podstawowej nr 7
W Szkole Podstawowej nr 7 odbył się X Powiatowy Konkurs Patriotyczny, w którym naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas młodszych. Udział w konkursie wzięły: Iza M. z klasy 2b, Wiktoria P. z klasy 2a oraz zespół z klasy 3b w składzie: Hanna M., Iga S., Iga M. i Barbara G..
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom za zaangażowanie, piękne prezentacje oraz godne reprezentowanie naszej szkoły!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!