Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Uczniowie klas szóstych i siódmych, w piątek 6.10 udali się do Kino ODEON Sochaczew, na seans filmowy. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w zorganizowaniu tego wyjścia. Był to mile spędzony czas
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!