Wycieczka klasy 3b do Minicity
8 czerwca uczniowie klasy 3b wzięli udział w wyjątkowej wycieczce do MiniCity-edukacyjnego miasteczka, w którym dzieci mogły wcielić się w różne role zawodowe. Podczas zajęć nasi trzecioklasiści z ogromnym zaangażowaniem pracowali m.in. jako lekarze, strażacy, dziennikarze czy pracownicy banku. Dzięki praktycznym zadaniom poznawali specyfikę różnych zawodów, uczyli się współpracy oraz odpowiedzialności. Wyjazd dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji, cennych doświadczeń i był doskonałą okazją do nauki poprzez zabawę. Do szkoły wróciliśmy pełni wrażeń i z uśmiechami na twarzach.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!