Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie

Wycieczka klasy 3b do Minicity

Ocena 0/5

8 czerwca uczniowie klasy 3b wzięli udział w wyjątkowej wycieczce do MiniCity-edukacyjnego miasteczka, w którym dzieci mogły wcielić się w różne role zawodowe. Podczas zajęć nasi trzecioklasiści z ogromnym zaangażowaniem pracowali m.in. jako lekarze, strażacy, dziennikarze czy pracownicy banku. Dzięki praktycznym zadaniom poznawali specyfikę różnych zawodów, uczyli się współpracy oraz odpowiedzialności. Wyjazd dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji, cennych doświadczeń i był doskonałą okazją do nauki poprzez zabawę. Do szkoły wróciliśmy pełni wrażeń i z uśmiechami na twarzach.

Galeria zdjęć

PXL_20260608_073946233 PXL_20260608_074719763 PXL_20260608_081115988 PXL_20260608_081243101 PXL_20260608_081430391.MP PXL_20260608_082858225.MP PXL_20260608_083902500 PXL_20260608_084353232 PXL_20260608_084615089 PXL_20260608_092618582 PXL_20260608_092709530.MP PXL_20260608_093548734.MP PXL_20260608_094036110.MP PXL_20260608_094205881 PXL_20260608_100819583 PXL_20260608_100832449.MP PXL_20260608_111733136 PXL_20260608_111752151
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności