Wycieczka do Teatru Dramatycznego w Płocku
Dziś uczniowie klasy 2a i 1b wybrali się do Teatru Dramatycznego w Płocku na spektakl pt. „Koziołek Matołek”. Przedstawienie dostarczyło dzieciom wielu emocji, śmiechu i niezapomnianych wrażeń. Uczniowie z zaciekawieniem śledzili przygody sympatycznego koziołka, który wyruszył w świat w poszukiwaniu Pacanowa. To była doskonała okazja do rozwijania wrażliwości artystycznej i spędzenia czasu w gronie rówieśników w wyjątkowej atmosferze teatru.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!