Klasy pierwsze 5 grudnia wybrały się na wycieczkę do Mandorii. Zabawa była świetna i nawet udało nam się spotkać Mikołaja!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!