Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie

Wycieczka do Fabryki Czekolady klasy 2a i 3a

Ocena 0/5

25 listopada uczniowie klas 2a i 3a wybrali się na wycieczkę do Fabryki Czekolady Wedel. Dzieci miały okazję poznać proces powstawania czekolady oraz zwiedzili fabrykę. To była pyszna i pełna wrażeń wyprawa!

Galeria zdjęć

Unknown-82 Unknown-83 Unknown-84 Unknown-85 Unknown-86 Unknown-87 Unknown-88 Unknown-89 Unknown-90 Unknown-91 Unknown-92 Unknown-93 Unknown-94 Unknown-95 Unknown-96 Unknown-97 Unknown-98 Unknown-99
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności