W poniedziałek 17 marca wybraliśmy się z wizytą do Państwowej Szkoły Muzycznej, która zaprosiła nas na koncert w wykonaniu swoich wychowanków.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!