Wizyta scholi w SP1
19 grudnia z wizytą i dobrą nowiną przyszła do naszej szkoły schola z parafii św. Wawrzyńca „ Śpiewamy Mu”. Młodzi artyści przedstawili nam to co wydarzyło się ponad 2000 lat temu, pięknie opowiadając i śpiewając o narodzinach Bożej Dzieciny. Cały występ wprowadził nas w klimat nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy za występ pełen wzruszeń.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!