Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, dlatego uczniowie 3a w ubiegły piątek zasiali w klasie rzeżuchę. W najbliższym czasie będziemy obserwować jej wzrost.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!