Warsztaty „Bezpieczne zachowanie wobec psów”
Chętni uczniowie z klas 0–8 wzięli udział w warsztatach edukacyjno-behawiorystycznych zorganizowanych przez Akademię Bezpiecznego Dziecka.
Podczas spotkania dzieci zdobyły cenną wiedzę na temat bezpiecznego zachowania w kontakcie z psami. Uczestnicy dowiedzieli się, jak rozpoznawać sygnały wysyłane przez zwierzęta, jak reagować w trudnych sytuacjach oraz jak unikać zagrożeń.
Zajęcia miały praktyczny charakter i w przystępny sposób uczyły odpowiedzialnych postaw oraz właściwego reagowania w sytuacjach, które mogą spotkać dzieci w codziennym życiu.
To była bardzo wartościowa lekcja, która zwiększyła świadomość uczniów i pomogła im poczuć się pewniej i bezpieczniej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!