Logo Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie

W krainie mrozu u lodu - zajęcia techniczno-plastyczne

Ocena 0/5

Choć wszyscy z niecierpliwością wypatrujemy już pierwszych oznak wiosny, warto na chwilę wrócić wspomnieniami do pięknej, prawdziwie zimowej aury, która towarzyszyła nam w tym roku.

Dzieci z oddziału 0a podczas zajęć techniczno-plastycznych przeniosły się do niezwykłej krainy mrozu i lodu. Inspirując się zimowym krajobrazem, stworzyły prace pełne chłodnych barw, śnieżnych motywów i lodowych detali.

Zajęcia były okazją do rozwijania wyobraźni, sprawności manualnej oraz wrażliwości estetycznej. Mali artyści z ogromnym zaangażowaniem oddali klimat zimy, pokazując, że każda pora roku ma w sobie coś wyjątkowego.

Choć przed nami cieplejsze dni, miło zachować w pamięci tę zimową magię. 

Galeria zdjęć

W krainie mrozu u lodu - zajęcia techniczno-plastyczne 8 W krainie mrozu u lodu - zajęcia techniczno-plastyczne 7 W krainie mrozu u lodu - zajęcia techniczno-plastyczne 6 W krainie mrozu u lodu - zajęcia techniczno-plastyczne 5 W krainie mrozu u lodu - zajęcia techniczno-plastyczne 4 W krainie mrozu u lodu - zajęcia techniczno-plastyczne 3 W krainie mrozu u lodu - zajęcia techniczno-plastyczne 2 W krainie mrozu u lodu - zajęcia techniczno-plastyczne 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności